SZKOLENIA – WARSZTATY

Wszystkich zainteresowanych zapraszam na szkolenie „Techniczna perfekcja w fotografii”, które odbędzie się 13 maja 2017 roku w Sali B Hotelu Monopol w Katowicach o godzinie 10 00. Wzrost zainteresowania nowymi możliwościami technicznymi jakie w ciagu kilku ostatnich lat rewolucjonizują fotografię stał się faktem. Ilość zapytań o wybór obiektywów czy konkretnego sprzętu jest tak duża, że w odpowiedzi zdecydowałem się przekazać swą wiedzę w formie szkolenia łączącego typowe wykłady (bardzo bogato ilustrowane) z warsztatem, który w praktycznej formie umożliwi uczestnikom zapoznanie się z najlepszymi technologicznie rozwiązaniami. Jeśli moje testy sprzętu publikowane na portalu Fotoblogia zainteresowały Was – powinniście zobaczyć i zapoznać się z resztą unikalnej wiedzy. Przechodzenie z systemów lustrzanych na bezlusterkowce stało się nagminne. Wraz z przejściem otwierają się bardzo szerokie horyzonty obrazowania za pomocą unikalnie pracujących obiektywów o bardzo dobrych parametrach. Omówimy i pokażemy różnice w obrazowaniu obiektywów najlepszych producentów. Zapoznam Was z wyborami, których sam musiałem dokonać, z efektami pracy na nowym sprzęcie. To jednak nie wszystko. Omówiony zostanie w ciągu 4 godzinnego wykładu cały proces powstawania fotografii z uwypukleniem tych momentów, które mogą przyczynić się do poprawienia naszej techniki i w rezultacie jakości wykonywanych fotografii. Wybór oprogramowania, statywu, kamery czy obiektywu to tylko niektóre z elementów, o których będzie mowa. Doskonalenie techniki to nie wszystko. Jeśli myślisz o zmianie systemu, zakupie bezlusterkowca, a jeszcze się wahasz – posłuchaj i zastanów się czy warto. Sprawdź sprzęt osobiście. Zapisz fotografie z warsztatu na własnej karcie pamięci i zobacz w domu jaką jakość osiąga się pracując na obiektywach Leica, Voigtlander czy Carl Zeiss. Tych obiektywów nie znajdziesz na sklepowej półce! Sprzęt, który zaprezentuję to dobrany przeze mnie bardzo starannie zestaw do codziennej pracy. Taki dobór pozwala dzielić się wiedzą bardzo głęboką, namacalną i opartą na praktyce. Wszystko to w pięknym miejscu – jednym z najbardziej eleganckich hoteli południowej Polski!

Jeśli w ciągu kilku godzin chcesz pozyskać głęboką wiedzę, która umożliwi poprawę jakości technicznej Twojej pracy i pragniesz poszerzyć horyzonty zagłębiając się w świecie wyrafinowanej ale subtelnej techniki powinieneś tu przyjechać.

Po kilku godzinach wykładu i przerwie przejdziemy do warsztatu, w którym omówię krok po kroku proces powstawania dobrej fotografii… Dobrej to znaczy interesującej wizualnie i perfekcyjnej technicznie. Zastosujemy najlepszy sprzęt,który zagwarantuje osiągnięcie bardzo dobrej jakości obrazu, ale przede wszystkim omówimy proces powstawania fotografii od wstępnej idei po efekt końcowy. Tematem będzie moda pokazana w stylu, który dopiero zdobywa popularność na świecie. Możecie fotografować własnym sprzętem, możecie stosować sprzęt, który oddam do Waszej dyspozycji. Koniecznie miejcie ze sobą oznaczone karty SD. Zapewniam sprzęt Sony A7R, Leica M10. Leica SL wraz z obiektywami Voigtlander, Leica i Carl Zeiss, oświetlenie, profesjonalną modelkę i odzież z najnowszych kolekcji firm odzieżowych.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wysłać zgłoszenie drogą mailową wpisując w temacie wiadomości – „Szkolenie Katowice” – na adres: macgalas@gmail.com, podając imię i nazwisko oraz dane kontaktowe i dane do faktury. W odpowiedzi przesłane zostaną informacje o numerze konta, na które należy dokonać wpłaty. Całość szkolenia potrwa zapewne około 9 godzin wliczając w to przerwę oraz 4 godziny wykładu i 4 godziny warsztatu. Ilość miejsc jest ograniczona. Decydować będzie kolejność zgłoszeń. Koszt 240 złotych brutto. W razie szczegółowych pytań proszę o kontakt sms-em z treścią „Szkolenie Katowice” – oddzwonię.

Zapraszam i do zobaczenia w Katowicach.